Project

Biodiversiteit

Start: 19 december 2022
afgerond
Afronding: 2023

In het kort


In een kort verkennend onderzoek is onderzocht welke mogelijkheden melkgeitenhouders hebben om de biodiversiteit te versterken. Daarbij zijn uiteenlopende opties in beeld gekomen, zowel op het eigen erf en de eigen grond als via maatregelen rond het voer. Belangrijk is echter niet alleen oog te hebben voor de technische mogelijkheden, maar ook voor het creëren van draagvlak en het meenemen van de economische haalbaarheid.

Biodiversiteit

Financiering

PPS Versnelling verduurzaming melkgeitenhouderij

Status

Afgerond onderzoek

Afgerond in 2023

Uitvoerders

Wageningen University & Research (WUR)

Gerelateerde berichten

Hier vind je extra nieuws over de laatste ontwikkelingen en berichten uit de sector.

Ontdek de Geit campagne

Online campagne en het Ontdek de Geit Festival brengen jonge gezinnen dichter bij de melkgeitenhouderij

Bekijk hoe de Ontdek de Geit-campagne ruim 500.000 mensen bereikte en jonge gezinnen kennis liet maken met geitenzuivel en de sector.

Lees meer

‘We willen openheid van alle data achter het VGO-onderzoek’

Gerard Heerink pleit in Nieuwe Oogst voor transparantie van VGO data en een grondige review van de resultaten. Het doel: effectief en wetenschappelijk onderbouwd beleid.

Lees meer